بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

سرانجام آموزش و پرورش از ناظم منحرف شکایت کرد + عکس

سرانجام آموزش و پرورش از ناظم منحرف شکایت کرد + عکس

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، در شکایت که توسط عباسعلی باقری مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران به دادسرای ناحیه ۲۱(ویژه ارشاد) ارائه کرده، امده است: به استحضار می رساند طبق گزارش واصله و مدارک ضمیمه از اداره آموزش و پرورش منطقه ۲ تهران و درخواست جمعی از اولیا مجتمع آموزشی غیر دولتی پسرانه دکتر معین شخصی به نام ... از نیروهای آزاد شاغل در مدرسه مزبور از موقعیت و پست و مقام خود سوء استفاده کرده و با رفتارهای غیر اخلاقی و خلاف قانون Law و مقررات خود موجب وهن دستگاه و ورود خسارت معنوی به آموزش‌ و پرورش شده است.

13970312000962_Test_NewPhotoFree
لذا از نامبرده به اتهام سوء استفاده از پست و موقعیت شغلی خود و ورود خسارت معنوی به آموزش‌ و پرورش و جریحه دار شدن احساسات عمومی در سطح جامعه و ایجاد حساسیت به وجود آمده در فضای مجازی شکایت داشته و درخواست رسیدگی خارج از نوبت وفق قوانین و مقررات مورد استدعاست.
درضمن آقای فرشید اسمعیلی و خانم آرزو عبدالمالکی منفردا و متفقا به عنوان نمایندگان حقوقی این اداره کل جهت پیگیری موضوع و دفاع از حقوق آموزش و پرورش معرفی می گردند.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

شوهر بی نوا در اتاق خواب را به روی همسر و مرد غریبه که در حال عشق بازی بودند، قفل کرد + عکس

2 دختر نوجوان اهواز مست کردن تا خودشان را بکشند!

ناگفته هایی از انحرافات دیگر در دبیرستان معین تهران / فیلم وحشتناک دوم به قاضی تحویل داده شد

الهام وقتی گرجستان به مشهد آمد او را به خانه مجردی ام بردم! / وقتی فهمید او صیغه دوستم بود خشکم زد!

عروس و داماد تهرانی 3 ساعت قبل از مراسم ازدواج به دادگاه خانواده رفتند! + عکس

شکار مار به دست آقا معلم+عکس

این 4 ملوان ایرانی با سرنوشت مبهم ایرانی 40 ماه اسیر دزدان دزیایی بودند+عکس

موتورسواری که تند می‌راند جوانی را پای چوبه دار برد!

پلیس وظیفه شناس شیراز کیف پر از طلا را به دست صاحبش رساند

این زن مرگ دیگران را بو می‌کشد + عکس

روایت رئیس روانپزشکی پزشکی قانونی از معاینه ۷ دانش‌آموز دبیرستان معین تهران

فیلمی که راز نامادری سنگدل سعودی و ارتباط او با پسر نوجوان را لو داد

هیتلر عاشق خواهرزاده‌اش بود + عکس عاشقانه هیتلر و گلی

اخبار زیر را از دست ندهید:

مهم ترین اخبار 24 ساعت گذشته رکنا تایید آزار 7 دانش آموز 13 ساله دبیرستان معین / پزشکی قانون اعلام کرد + فیلم گفتگو با یک آدمکش در مشهد / لیست مرگ داشتم و پشیمان نیستم + عکس اولین عکس ناظم منحرف دبیرستان معین با لباس زندان / این مدرسه ساقی داشت و مشروب در زنگ تفریح سرو می شد / فیلم دومی از متهم داریم که خیلی بدتر از فیلم اول است / 7 دانش آموز به سوالات دلایل ممنوع الکار شدن بازیگران قبل از انقلاب اعلام شد / مانعی برای حضور بهروز وثوقی وجود ندارد + فیلم فوری / آزار دانش آموزان پسرانه دبیرستان معین رد شد آدمکش خونسرد، آخرین تیراندازی مرگبار در میدان تلویزیون مشهد را بازسازی کرد + عکس اعدام مرد شیطان صفت / 6 زن شاکی این مرد بودند عروس و داماد تهرانی 3 ساعت قبل از مراسم ازدواج به دادگاه خانواده رفتند! + عکس سناریوی زن نازا برای ربودن نوزاد از بیمارستان همدان اولین عکس از دختر بچه ای که 3 مرد او را در خمینی شهر آزار دادند دردسر بلعیدن دندان مصنوعی برای مرد قزوینی نقشه زن بدنساز برای ازدواج با پسر پورشه سوار تهرانی / حتی به خانه ویلایی اش رفتم! درخواست 2 خواهر بی حیا از 3 جوان تهرانی / شب پدر را به در خانه فرستادند! پلیس وظیفه شناس شیراز کیف پر از طلا را به دست صاحبش رساند شکار مار به دست آقا معلم+عکس مقاومت در برابر معاینه جسمانی دانش آموزان دبیرستان معین تهران فیلمی که راز نامادری سنگدل سعودی و ارتباط او با پسر نوجوان را لو داد روایت رئیس روانپزشکی پزشکی قانونی از معاینه ۷ دانش‌آموز دبیرستان معین تهران این زن مرگ دیگران را بو می‌کشد + عکس سرانجام آموزش پرورش منحرف شکایت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار