بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

دانشگر جانشین پادوانی با هدف حضور در ترکیب اصلی

کد خبر: 1527992/40 زمان: 10:42   1397/03/13 بازدید: 5,609

مدافع جوان سایپا اولین خرید برای ترمیم مرکز دفاع استقلال است.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال شب پر ماجرایی را سپری کرد و بعد از کش و قوس های زیاد موفق شد امضای نهایی را از سه خرید خود بگیرند تا حالا از جمله تیم های پرکار بازار تابستانی نقل و انتقالات باشند.


محمد دانشگر مدافع پیشین نفت تهران و سایپا شاید سرشناس ترین بازیکنی بود که شب گذشته استقلالی شد تا ترمیم خط دفاعی استقلال ادامه پیدا کند. آبی ها احتمالا فصل آینده دو عضو خط دفاع خود یعنی پادوانی و حسینی را از لیست خارج کنند و با جدایی نورافکن نیز سهرابیان به سمت چپ می رود تا این تیم در خط دفاع با کمبود بازیکن رو به رو شود.


به همین دلیل شفر تصمیم گرفت تا دانشگر را جذب کند تا با جانشینی پادوانی، این بازیکن به فهرست خط دفاعی استقلال اضافه شود. به این ترتیب دانشگر احتمالا برای فصل آینده یکی از اعضای خط دفاعی استقلال خواهد بود و در کنار چشمی یا منتظری در مرکز دفاعی آبی پوشان به میدان می رود.


این مدافع با توجه به قامت بلند و سبک بازی، بهترین جانشین برای پادوانی مصدوم است و می تواند امیدوار باشد تا با توجه به تغییرات استقلال، خیلی زود جایگاه ثابتی در ترکیب پیدا کند.

دانشگر جانشین پادوانی ترکیب

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار