بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

تمهیدات ویژه "هوا ناجا" در ر

انتظامی حوادث,سردار حسینعلی مستاجران

فرمانده هوا ناجا از تمهیدات ویژه همزمان با برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) خبر داد و گفت: برای اجرای مأموریت ها در این ایام 7 فروند بالگرد به صورت خاص پیش‌بینی شده است.

به گزارش ایلنا، سردار "حسینعلی مستاجران" فرا رسیدن ۱۴ خرداد ماه؛ سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، امام خمینی (ره) و ۱۵ خرداد ماه؛ قیام خونین مردم ایران را تسلیت گفت.

وی در تشریح اقدامات هوا ناجا همزمان با برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام(ره) اظهار کرد: امسال هم مطابق سنوات گذشته و برابر تدابیر ابلاغی ستاد کل نیروهای مسلح و فرمانده محترم ناجا، برنامه ریزی ها  و تمهیدات لازم توسط هوا ناجا در راستای برگزاری مراسم های نیمه دوم خرداد پیش بینی شده  و برای ارائه خدمات انتظامی توسط هوا ناجا در این ایام از مدت‌ها قبل برنامه‌ریزی صورت گرفته و هماهنگی‌های لازم با سایر نیروهای مسلح و سازمان های متولی برگزاری مراسم،  صورت گرفته است.

فرمانده هواناجا ادامه داد: در راستای اجرای مأموریت ها در این ایام هفت فروند بالگرد به صورت "خاص" برای ماموریت های محوری پیش‌بینی شده که پشتیبانی،کنترل هوایی ترافیک، تامین امنیت، تصویربرداری از مراسم و ... محوری‌ترین مأموریت هوا ناجا است، همچنین تعدادی بالگرد جایگزین( رزرو) هم برای مأموریت‌های از پیش تعریف نشده در نظر گرفته‌ایم.

 این مقام ارشد انتظامی در تشریح روند تخصیص بالگردها برای ماموریت های مختلف بیان کرد: برای تأمین امنیت مراسم این ایام، علاوه بر اختصاص تعدادی بالگرد به پلیس امنیت ناجا، با توجه به حجم ورود مسافران به حرم حضرت امام (ره) و در راستای کنترل ترافیک درون و برون شهری، تعدادی بالگرد نیز برای انجام مأموریت های پلیس راهور در نظر گرفته شده است.

سردار مستاجران با اشاره به حجم بالای زوار حرم مطهر امام راحل  بیان کرد: بالگردهایی نیز برای امداد و اورژانس همراه با تیم پزشکی مجرب و تجهیزات کامل پیش‌بینی شده، همچنین برای حوادث غیرقابل پیش‌بینی و یا اطفای حریق نیز بالگرد مورد نیاز تخصیص یافته و البته  بالگردی هم برای جابه جایی فرماندهان و مسئولان در راستای انجام مأموریت و هدایت‌های راهبردی پیش بینی شده است.

فرمانده هوا ناجا در پایان گفت: آخرین جلسه هماهنگی هفته گذشته در کمیسیون معاونت عملیات با حضور جانشین فرمانده ناجا سردار "مومنی" برگزار و براساس تدابیر، دستورالعمل‌های لازم ابلاغ شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار