بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

اختصاصی تسنیم| تخلف 45 میلیون‌ دلاری دولت/ دیوان محاسبات تشکیل پرونده داد

محمدرضا رضایی‌کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه طبق بند" الف تبصره 4 لایحه بودجه سال 96 کل کشور" به دولت اجازه  داده شده بود، برای طرح‌های آبرسانی روستایی و توسعه شبکه‌های آن 300 میلیون دلار معادل ریالی 9.900 میلیارد ریال از صندوق توسعه ملی برداشت کند، گفت: دولت این مبلغ را برداشته، اما 15 درصد از این مبلغ را در جای دیگر صرف کرده است که این خلاف قانون است.

بیشتر بخوانید:

تخلف مالی 1154 میلیارد تومانی وزارت نفت/ دیوان محاسبات برای زنگنه حکم صادر کرد

وی با بیان اینکه تخلفی آشکار از سوی دولت رخ داده است، ادامه داد: در جلسه‌ای که با مسئولان دولتی و دیوان محاسبات در این زمینه داشتیم به آنها اعلام کردیم که این موضوع تخلف است و دولت باید درباره نحوه هزینه کرده این ردیف از بودجه به مجلس گزارش ارائه کند.

نماینده مردم جهرم در مجلس تصریح کرد: دولت باید توضیح دهد که چرا 15 درصد از بودجه‌ای که برای آبرسانی به روستاها بوده را  در جای دیگر هزینه کرده است.

رئیس کمیسیون عمران مجلس از تشکیل پرونده‌ای در این زمینه در دیوان محاسبات علیه دولت خبر داد و گفت: دادستان دیوان به این موضوع ورود کرده و حکمی را صادر خواهد کرد.

انتهای پیام/

اختصاصی تسنیم میلیون دلاری دیوان محاسبات تشکیل پرونده

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار