تبلیغات

برگزیدگان جشنواره چهارم خبریاوران تسنیم مرکزی تجلیل شدند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، در آئین رونمایی و افتتاح طرح‌ها و پروژه‌های خبرگزاری تسنیم استان مرکزی با حضور جمعی از مسئولان کشوری و استانی که در سالن آمفی تئاتر معاونت عمرانی استانداری مرکزی برگزار شد.

در این مراسم که با حضور مدیران کل، روسا، مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان مرکزی و اصحاب رسانه استان برگزار شد، طرح‌های رسانه‌ای این خبرگزاری مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

یکی از برنامه‌ها در این مراسم تقدیر از برگزیدگان چهارمین جشنواره خبریاوران خبرگزاری تسنیم استان مرکزی بود که براساس کاربرگ‌های نظرسنجی کلی از بین مدیران کل و مدیران روابط عمومی استان مرکزی نفرات پویا و برتر در ارتباط با رسانه‌های استان مورد تقدیر قرار گرفتند.

در این مراسم از "سردار عزیزی" فرماندهی انتظامی استان مرکزی، "سردار سلیم‌آبادی"، "فیلی" معاون عمرانی استاندار مرکزی، "قربانی" مدیرکل شهری استانداری مرکزی"، "حاج‌پور" مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی، "بیدهندی" مدیرکل تامین اجتماعی استان مرکزی تقدیر شد.

همچنین از "طراوتی فکور" روابط عمومی آبفا استان مرکزی، "جافر" روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، "عزیزیان" روابط عمومی راه و شهرسازی، "فتح‌آبادی" روابط عمومی بنیاد مسکن، "شکرایی" روابط عمومی جهادکشاورزی استان مرکزی تقدیر شد.

در این برنامه تقدیر ویژه‌ای از "عبداله حسینخانی" مدیرسابق روابط عمومی اوقاف و امور خیریه و "مهدی میرزابابایی" مدیرسابق روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک انجام گرفت.

به گزارش تسنیم، مراسم بهره‌برداری از پروژه‌های رسانه‌ای تسنیم مرکزی امروز و با استقبال چشمگیر مسئولان استانی و کشوری برگزار شد.

انتهای پیام/

برگزیدگان جشنواره چهارم خبریاوران تسنیم مرکزی تجلیل

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات